Україна і світ

Посол України в США обговорив з американськими бізнесменами кроки по зміцненню партнерства

Може бути створена група з питань економіки і енергетики в рамках Комісії стратегічного партнерства Україна – США

Джерело: 112.ua

Посол України в США обговорив з американськими бізнесменами кроки по зміцненню партнерства

Посол України в США Валерій Чалий разом з президентом Американської торговельної палати в Україні Андрієм Гундером в рамках робочої зустрічі з представниками великого бізнесу США обговорили кроки щодо подальшого зміцнення стратегічного партнерства. Про це повідомляє посольство України в США Facebook.

“Чалий відзначив значні успіхи останніх років у розвитку торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва між нашими країнами, наголосив на важливості подальшого зміцнення відносин стратегічного партнерства зі Сполученими Штатами, а також окреслив пріоритетні напрямки вдосконалення ділового середовища в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Посол України в США звернув увагу присутніх на створенні й ефективне функціонування українсько-американських міждержавних механізмів, що безпосередньо сприяють інтенсифікації економічного співробітництва між нашими країнами, а саме Робочої групи з питань економіки і енергетики в рамках Комісії стратегічного партнерства Україна – США, а також Українсько американської ради з торгівлі та інвестицій.

“Американським бізнесом висловлено оптимізм щодо подальших перетворень у нашій державі, що і надалі покращує умови діяльності західних інвесторів і безпосередньо впливає на зростання добробуту українців”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: www.112.ua