Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Послом США в Україні може стати Бріджит Брінк – що про неї відомо

Президент США Джо Байден згодом планує призначити на посаду посла Сполучених Штатів в Україні високопоставленого професійного дипломата Бріджит Брінк. Про це інформує видання Foreign Policy.

Брінк із 2019 року очолює американську дипломатичну місію у Словаччині.

Водночас, у Foreign Policy зазначають, що остаточне рішення щодо її призначення на цю посаду ще не ухвалено. Кандидатуру посла має офіційно затвердити сенат.

Посада посла США в Україні залишається вакантною з 2019 року, після того як посла Марі Йованович відкликали до Вашингтона. Наразі США в Україні представляє тимчасово повірена Крістін Квін, яка замінила на цій посаді Вільяма Тейлора.

Що відомо про Бріджит Брінк?

Послом США у Словаччині її призначив 45-й президент США Дональд Трамп 29 травня 2019 року.

Бріджит Брінк народилася у Мічигані, а ступінь бакалавра політичних наук отримала у Кеньйон-коледжі, найстарішому коледжі штату Огайо.

Згодом вона також закінчила дві магістратури у сфері міжнародних відносин та політичної теорії у престижній Лондонській школі економіки.

Окрім англійської, Брінк володіє сербською, російською, а також базовою французькою та грузинською мовами.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Bridget Brink (@usambslovakia)

До Держдепартаменту вона вперше прийшла у 1996 році. Брінк працювала у дипмісіях у Європі, на Кавказі та у Центральній Азії. Зокрема, своє перше призначення вона отримала до посольства США у Белграді, де працювала співробітником політичного та консульського відділу в 1997—1999 роках, у розпал війни на Балканах.

Після Сербії вона до 2002 року працювала співробітницею посольства на Кіпрі. У 2005-2008 роках – очолювала політично-економічний відділ посольства США у Тбілісі.

За президентства Барака Обами вона увійшла до складу Ради національної безпеки як координатор розвитку відносин Вашингтона з країнами Егейського моря та Південного Кавказу (Туреччина, Греція, Кіпр, Грузія, Азербайджан, Вірменія).

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Bridget Brink (@usambslovakia)

У 2011 році вона знову повернулася до Тбілісі, як заступник голови дипмісії США. Пізніше її перевели на аналогічну посаду в американське посольство у Ташкент. Після Узбекистану у 2015 році Брінк призначили заступником помічника американського держсекретаря в Бюро у справах Європи та Євразії.

Джерело: Foreign Policy

Фото: Bridget Brink


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-07 17:51:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин