Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Поскаржилися міському голові: ніжинцям не дає спокою великогабаритний транспорт

Відразу два звернення на одну й ту саму тему озвучили сьогодні, 19 жовтня, під час особистого прийому у міського голови Олександра Кодоли жителі Ніжина – не дають спокою фури.

«Ми живемо на вулиці Матросова. Проблема така: на шаленій швидкості їздять великогабаритні  вантажівки. Тут є так звана «сліпа зона», у нас – діти. Їм потрібно десь гратись. Дітей 20 проживають на цій дільниці. Раніше була відкрита дорога через вулицю Чернігівську, куди їздили вантажівки. Тепер цей проїзд чомусь закрили. Хочемо, щоб його відкрили. Крім того, фури часто чіпляють електричні проводи між стовпами. Вчора, приблизно о 14-й годині, їхала чергова така фура», — зауважили жіночки, які звернулися до міського голови за допомогою.

Незручності чинять вантажівки й жителям домівок на вулиці Незалежності.

«Вони мчать на шаленій швидкості. Просто – на шаленій!» — підкреслив представник громади.

«Потрібно з’ясувати, кому належать ці вантажівки. Звернутися до керівників підприємств. І обов’язково – від мого імені – до поліції. На початку року виконком Ніжинської міської ради прийняв рішення: проїзд вантажівок вагою понад 12 тонн містом заборонено. Поліція повинна перевіряти багатотоннажний транспорт і штрафувати. А ще давайте звернемося до «Укртрасбезпеки» – щоб встановили пункти контролю. Потрібно наводити порядок у цьому питанні. Виявляється, ніхто вже не контролює, коли та як містом рухаються вантажівки», — підкреслив міський голова Олександр Кодола.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора і Ніжинської міської ради

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-19 15:14:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин