Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Посилення хімічної безпеки в Україні: Зеленський підписав указ

Президент України Володимир Зеленський підписав указ за рішенням РНБО щодо посилення хімічної безпеки у країні.

Президент підтримав будівництво Меморіалу голокосту БабинЯр у Києві

Згідно з документом, протягом двох місяців уряд має створити спеціальну комісію з питань хімічної безпеки та поводження з токсичними речовинами.

Протягом цього терміну Кабмін повинен сформувати перелік небезпечних речовин та правила поводження з ними, а також лабораторій для виявлення небезпечних хімічних речовин в Україні та створити клінічний токсикологічний центр.

Уряд повинен розробити заходи на 2022-2030 роки щодо зобов’язань України за Конвенцією про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та про її знищення. Згідно з документом, на території держав-учасниць Конвенції повинні заборонити та ліквідувати усі види зброї масового знищення.

Санкції РНБО

РНБО запровадила нові санкції проти деяких колишніх українських політиків, зокрема проти екс-президента України Віктора Януковича та прем’єр-міністра Миколи Азарова.

Під санкції РНБО потрапили також інші колишні чиновники. Зокрема екс-генеральний прокурор Віктор Пшонка, екс-міністр оборони Павло Лебедєв та низка інших колишніх політиків.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-20 00:40:32