Місто і регіон
Пошкоджені будинки, поранена жінка: росіяни атакували Новгород-Сіверський

Уранці 26 червня російські війська ударним безпілотником “Молнія” атакували прикордонний Новгород-Сіверський на Чернігівщині.
Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов на своїй Facebook-сторінці, пише Суспільне.
Унаслідок атаки пошкоджені дах, вікна та фасад приватного будинку. Крім того, наслідки вибуху зафіксували й у багатоквартирному будинку.
Пізніше стало відомо, що внаслідок атаки також поранена місцева жителька 1958 року народження. У жінки попередньо діагностували акубаротравму. Вона перебуває під наглядом лікарів.
Читати ще: Російські війська атакували девʼять населених пунктів на прикордонні Чернігівщини
Джерело: mynizhyn.com
2026-06-26 13:09:35





























