Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Поширювали вірусну програму: США запровадили санкції проти російського інституту

У США запровадили санкції проти російського Центрального науково-дослідного інституту хімії і механіки за розробку, поширення та застосування вірусного програмного забезпечення Triton.

 – Офіс контролю за іноземними активами міністерства фінансів США запровадив санкції відповідно до розділу 224 Закону про протидію супротивникам Америки шляхом санкцій (CAATSA), проти російської державної науково-дослідної установи, – йдеться у повідомленні.

Вірусна програма Triton, відома також під назвами TRISIS та HatMan, була розроблена для ураження систем промислової безпеки, які відповідають за безпечну аварійну зупинку виробничих процесів.

За словами міністра фінансів США Стівена Мнучіна, Росія продовжує небезпечну кіберактивність, яка спрямована на США та її союзників. Впровадження санкцій є відповіддю та захистом важливої інфраструктури Америки.

За даними Міністерства фінансів США, усе майно та інтереси у майні російського інституту, що перебувають у власності або у володінні американських осіб, будуть заблоковані, а американцям заборонено проводити з ними операції.

Окрім того, будуть заблоковані будь-які організації, що на 50% належать одній або декільком призначеним особам. Особи, які не входять до США, але беруть участь у певних операціях з інститутом, також можуть зазнати санкцій.

Джерело: Міністерство фінансів США

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-24 07:51:36