Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Посадовці КМДА вимагали $6 тис. від пенсіонера за проживання у будинку для літніх

Шевченківською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно керівника однієї з інтернатних комунальних установ Києва та начальника відділу Департаменту соціальної політики КМДА за фактом отримання неправомірної вигоди.

Чиновники вимагали хабар $6 тис. від громадянина похилого віку за надання можливості постійно проживати у соціально-медичній установі з повним забезпеченням та безперешкодне проходження відповідної комісії.

У ході затримання один із зловмисників намагався позбутися вказаних грошових коштів.

Наразі обвинувальний акт відносно двох посадовців скеровано до Святошинського районного суду Києва для розгляду за фактом отримання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від п’яти до десяти років з конфіскацією терміном, а також із позбавленням права обіймати посади терміном до трьох років.

На майно підозрюваних вже накладено арешт з метою забезпечення можливої конфіскації майна, застосовано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту та особистого зобов’язання.

Досудове розслідування здійснювалося прокурорами спільно зі слідчими Шевченківського УП ГУНП у місті Києві за оперативного супроводження УСР у місті Києві ДСР НП України.

Джерело: Київська міська прокуратура

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-06 13:46:39