Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Порушуєте законодавство з благоустрою – чекайте на гостей!

Ще з давніх часів, в плані благоустрою міста, існує вкрай важлива істина, яку повинен знати кожен мешканець. Це поняття відповідальності перед громадою, суспільством, містом. Втім не завжди кожен з нас до кінця усвідомлює головну суть цієї відповідальності. Така відповідальність стосується не тільки мешканців багатоповерхівок чи приватного сектору, а й юридичних осіб, директорів підприємств, установ, громадських організацій, приватних підприємців тощо.

Деякі підприємці до цього часу не уклали договір на вивіз твердих побутових відходів (ТПВ) з комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства», а просто безкоштовно і безоплатно викидають своє сміття в контейнери для збору ТПВ і вважають, що так і потрібно робити.

Чи хочуть ніжинці бачити рідне місто чистим? Мабуть, далеко не всі, і в цьому може переконатись кожен мешканець, проходячи повз купи стихійно зваленого сміття на вулицях міста, перекинуті урни, засмічені зупинки громадського автотранспорту, сміття біля магазинів, автостоянок, кіосків швидкого харчування тощо. На превеликий жаль, громадськість не обізнана у своїх правах та обов’язках або свідомо ігнорує Правила благоустрою , які діють на території Ніжина.

Працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» спільно з інспекторами Муніципальної Варти Ніжина перейшли до рішучих дій. Рейди по виявленню порушників відбуваються майже кожного дня.  Перевіряється дотримання юридичними та фізичними особами  вимог  Закону України «Про благоустрій населених пунктів», нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері благоустрою.

Здійснюється контроль за станом благоустрою Ніжина, в тому  числі утримання в належному стані  закріплених за підприємствами, установами, організаціями територій, інших об’єктів інфраструктури, контроль за дотриманням правил благоустрою території міста Ніжина, забезпечення чистоти та порядку в місті.

Спочатку з порушником ведеться роз’яснювальна робота і вручається попередження на укладання договору  з КП “ВУКГ” на збір, вивезення та захоронення ТПВ,  а потім, у разі ігнорування та не укладення договору, інспектори Муніципальної Варти Ніжина складають адміністративні протоколи з подальшим накладанням штрафів. Загалом по місту спільними зусиллями вже вручено близько 40 попереджень, і робота триває досить активно. Тому, якщо хтось з ФОПів, юридичних осіб тощо,  дотепер не уклав договір з комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства», не чекайте до себе в “гості” спільні рейди представників охорони порядку і благоустрою Ніжина, а завітайте на вулицю Чернігівська, 128 для добровільного укладання договору.

Шановні ніжинці! Є певні закони і правила, яких повинен дотримуватись кожен. І тільки індивідуальною відповідальністю та спільною турботою про рідне місто ми досягнемо значного покращення добробуту Ніжина!

Unenizh.org.ua
2021-03-18 12:24:03