Україна і світ

Портнов заявив, що направив в ДБР ще одну заяву про злочин Порошенка і його оточення”

На цей раз, за словами Портнова, злочини спрямовані “проти правосуддя з метою узурпації влади”

Джерело: 112.ua

Колишній заступник глави адміністрації президента України часів Віктора Януковича Андрій Портнов повідомив, що направив в Державне бюро розслідувань свою чергову заяву, в якому заявляє про можливе скоєння злочинів п’ятим президентом України Петром Порошенком і його оточенням з метою узурпації влади. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Проінформую, що сьогодні направив в Державне бюро розслідувань ще одну заяву про злочин Порошенка і його оточення. На цей раз – злочини проти правосуддя з метою узурпації влади”, – написав Портнов.

Нагадаємо, що Державне бюро розслідувань розслідує 8 кримінальних проваджень за фактом можливих протиправних дій колишнього президента Петра Порошенка.

Раніше повідомлялося, що Портнов подав до ДБР кілька заяв проти колишнього президента України Петра Порошенка. Одна з них стосувалася відмивання коштів і несплати податків, інша – причетності до державної зради, спроби захоплення державної влади, перевищення влади і службових повноважень. Третя заява проти Порошенка стосувалася ТК “Прямий”.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close