Україна і світ

Портнов повідомив деталі справи проти Гримчака

Також фігурант підозрюється у вимаганні 1 млн доларів за змову з посадовими особами КМДА та Мінкульту за дозвіл на будівництво в Києві

Джерело: 112.ua

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій (МінТОТ) Юрій Гримчак також підозрюється у вимаганні 1 млн доларів за змову з посадовими особами КМДА та Мінкульту за дозвіл на будівництво в Києві. Про це повідомив юрист Андрій Портнов в Telegram.

Новини за темою: Закон один для всіх: Луценко підтвердив затримання Гримчака

“Вашій увазі таємниця слідства з НАБУ. Члену команди Порошенка Гримчаку інкримінують хабар в 50 тис. доларів, який він успішно розділив зі співучасниками. Також фігурант підозрюється у вимаганні 1 млн доларів за змову з посадовими особами КМДА та Мінкульту за дозвіл на будівництво в одному з історичних місць Києва”, – повідомив Портнов.

Раніше сьогодні про обшук у будинку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака повідомила його дружина Юлія. Кореспондет телеканалу “112 Україна” з місяця події повідомляв також про затримання помічника Гримчака. Його ім’я поки не називали, але ймовірно, що його звати Ігор. 

Зазначимо, що 14 серпня детективи НАБУ спільно з представниками управління спеціальних розслідувань ГПУ і Служби безпеки України затримали на хабарі в 480 тис. доларів заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака та його помічника. Гримчака та його помічника затримали за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close