Україна і світ

Портнов підготував звинувачення проти Порошенка у відмиванні коштів і несплаті податків

Юрист заявив про намір домагатися максимально швидкого рішення суду про арешт активів Порошенка в Україні та по всьому світу

Джерело: 112.ua

Портнов підготував звинувачення проти Порошенка у відмиванні коштів і несплаті податків

Український юрист і екс-заступник глави Адміністрації президента України часів Віктора Януковича Андрій Портнов повідомив, що подає у ДБР заяву зі звинуваченням п’ятого президента України Петра Порошенка у відмиванні коштів і несплаті податків на “Кузні на Рибальському”. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

“…Порошенко легалізував 300 млн доларів доходів через офшорні компанії, уклавши неіснуючу угоду за рахунок вкрадених у української армії коштів”, – написав юрист.

Текст заяви з обвинуваченням Порошенко в економічних злочинах Портнов розмістив на сервісі docs.wixstatic.com.

Новини за темою: Портнов під час допиту у ГПУ розповів про роль Горбатюка та прокурорської “верхівки” у приховуванні масових вбивств на Майдані у 2014 році

Він зазначив, що у рамках цього розслідування має намір домагатися максимально швидкого рішення суду про арешт активів Порошенка в Україні і по всьому світу.

Раніше Портнов у інтерв’ю виданню “Страна.иа” заявив, що має намір домогтися розслідування операції з продажу Петром Порошенком бізнесменові Сергію Тігіпку “Кузні на Рибальському” (раніше – “Ленінська кузня”, Київ). Юрист стверджує, що операція проходила через офшорні компанії, і при її укладенні мало місце відмивання незаконно викрадених коштів.

21 травня стало відомо, що Генеральна прокуратура викликала Портнова на допит, під час якого він виступить як свідок у справах Евромайдану. 

Як повідомлялося, Державне бюро розслідувань почало слідство за заявою Андрія Портнова, в якому екс-президент Петро Порошенко звинувачується у державній зраді.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua