Україна і світ

Портнов під час допиту у ГПУ розповів про роль Горбатюка та прокурорської “верхівки” у приховуванні масових вбивств на Майдані у 2014 році

Екс-заступник глави Адміністрації президента повідомив, що провів на допиті у ГПУ 3,5 години

Джерело: 112.ua

Портнов під час допиту у ГПУ розповів про роль Горбатюка та прокурорської "верхівки" у приховуванні масових вбивств на Майдані у 2014 році

Український юрист і екс-заступник глави Адміністрації президента України часів Віктора Януковича Андрій Портнов повідомив, що під час допиту у ГПУ розповів про роль глави Департаменту спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка та керівництва Генеральної прокуратури у приховуванні масових вбивств на Майдані Незалежності у 2014 році. Про це він повідомив на своєму Telegram-каналі.

“На допиті повідомив про роль глави Департаменту спеціальних розслідувань Горбатюка та керівництва Генеральної прокуратури у приховуванні масових вбивств на Майдані”, – написав Портнов.

Новини за темою: ДБР одержало заяву від Портнова зі звинуваченнями проти Порошенка

Він зазначив, що провів на допиті у ГПУ 3,5 години.

Новини за темою: Портнов пообіцяв розслідувати “злочини Порошенка”

За його словами, у слідчих ГПУ буде більше роботи у зв’язку з необхідністю слідчим шляхом перевірити вказану інформацію, допитати своїх власних керівників та внести інформацію до реєстру досудових розслідувань.

21 травня стало изестно, що Генеральна прокуратура викликала Портнова на допит, під час якого він має бути допитаний як свідок у справах Евромайдану. 

Як повідомлялося, Державне бюро розслідувань розпочало слідство за заявою Андрія Портнова, у якій екс-президент Петро Порошенко звинувачується у державній зраді.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua