Україна і світ

Порошенко зустрівся з сім’ями українських моряків затриманих окупантами

Порошенко зустрівся з сім'ями українських моряків затриманих окупантами

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з родинами полонених Росією моряків. Він зазначив, що у російському суді немає “ні правди, ні справедливості, ні закону”.

Про це президент України повідомив у себе на Facebook-сторінці.

Порошенко подякував родинам українських моряків за зустріч. Він додав, що російський “неправедний” суд не може судити затриманих моряків. Більше того, президент зазначив, що вони по статусу, за Женевською конвенцією є військовополонені і непідсудні жодному кремлівському суду. Петро Порошенко вважає, що у російському суді немає “ні правди, ні справедливості, ні закону”.

Сьогодні весь світ вимагає в Путіна звільнити українських героїв і припинити агресію,
– запевнив глава держави.

Раніше 24 канал повідомляв, що з’явилася інформація в яких умовах перебувають українські моряки в Москві.

Що сталось в Азовському морі?25 листопада прикордонний корабель Росії протаранив рейдовий буксир українських військових в Азовському морі. Тоді в Росії заявили, що нібито українські військові кораблі “неправомірно зайшли в тимчасово закриту акваторію територіального моря РФ” і продовжили рух до Керченської протоки.

Група кораблів ВМС України продовжила свій шлях до Маріуполя. Щоправда, вже під час виходу з Керченської протоки російські прикордонні судна відкрили вогонь по українських кораблях, внаслідок чого 6 українських воїнів зазнали поранень. Також Росія захопила 2 українських судна та взяла в полон 24 українських моряків.

28 листопада “суд” в окупованому Криму всім 24-м полоненим українським морякам обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці. 30 листопада українських військових моряків вивезли у московське СІЗО.

Наслідком агресії Росії стало введення Україною воєнного стану у 10-и областях до 26 грудня і заборона в’їзду в Україну громадянам Росії чоловічої статі віком від 16 до 60 років.

Джерело Телеканал новини «24»
04.12.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: