Україна і світ

Порошенко закликає послів країн G7 і ЄС продовжити підтримку України

Під час зустрічі політичних лідерів особливу увагу було приділено питанню продовження політики санкцій проти Росії

Джерело: 112.ua

Порошенко закликає послів країн G7 і ЄС продовжити підтримку України

Президент Петро Порошенко закликає послів країн “Великої сімки” (США, Канада, Великобританія, Німеччина, Франція, Італія, Японія) та Європейського Союзу продовжити підтримку України Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

“Я звертаюся до вас з проханням продовжити підтримку України, особливо враховуючи ситуацію з безпекою. Продовжити підтримку нашої країни на шляху реформ. Це надзвичайно важливо”, – сказав президент під час зустрічі з послами країн “Великої сімки” та ЄС.

Глава держави також подякував їх за потужну підтримку України протягом п’яти останніх років та закликав посилити підтримку України в справі відновлення її суверенітету і територіальної цілісності.

Новини за темою: G7 закликала уряд України продовжувати реформи та боротьбу з корупцією

Крім того, під час зустрічі особливу увагу було приділено питанню продовження політики санкцій проти Росії, а також питання звільнення українських заручників і моряків, які незаконно утримуються Росії.

Раніше повідомлялося, що посли країн G7 і представники Міжнародного валютного фонду під час зустрічі з керівництвом Національного банку України висловили стурбованість з приводу стабільності української фінансової системи, зокрема, через серії останніх судових рішень.

Джерело: www.112.ua