Україна і світ

Порошенко вшанував пам’ять жертв політичних репресій у Биківні

Президент з дружиною також взяли участь у церемонії покладання вінка квітів до Пам’ятного знаку польських поховань

Джерело: 112.ua

Порошенко вшанував пам'ять жертв політичних репресій у Биківні

У День пам’яті жертв політичних репресій президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною вшанували пам’ять тисяч загиблих у часи репресій. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Згідно з повідомленням, президент з дружиною взяли участь у заходах на території Національного історико-меморіального заповідника “Биківнянські могили”.

Президентське подружжя поклало квіти до Братської могили та вшанувало пам’ять загиблих. Також до Братської могили було встановлено вінок квітів зі стрічкою національних кольорів України.

Петро та Марина Порошенки також встановили лампади та вшанували пам’ять жертв тоталітаризму біля Центрального монументу меморіалу “Биківнянські могили”.

Президент з дружиною також взяли участь у церемонії покладання вінка квітів до Пам’ятного знаку польських поховань.

  • Порошенко вшанував пам'ять жертв політичних репресій у Биківні

  • Порошенко вшанував пам'ять жертв політичних репресій у Биківні

“Перебуваючи тут, у Биківні, у скорботному і святому місці, мимоволі прислухаєшся до тиші. Тут покояться тисячі й тисячі закатованих, вбитих невинних жертв. Вічна пам’ять усім жертвам репресій, похованим в Україні і за її межами”, – зазначив президент.

Нагадаємо, з 2007 року в Україні відзначається щорічно третьої неділі травня День пам’яті жертв політичних репресій. Його було встановлено “з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, спричинених насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства”.

Новини за темою: Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій: Що кажуть перші особи держави та міжнародна спільнота

Більш детально про це можна прочитати в нашому великому матеріалі тут.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua