Україна і світ

Порошенко підписав указ про запуск 5G в 2020 році

Президент приурочив підписання указу до Всесвітнього дня електрозв’язку та інформаційного суспільства

Джерело: 112.ua

Порошенко підписав указ про запуск 5G в 2020 році

Президент Петро Порошенко сьогодні підписав указ про забезпечення умов для запровадження системи мобільного зв’язку 5-го покоління в 2020 році, йдеться в повідомленні на сайті глави держави.

“Президент Петро Порошенко підписав указ “Про забезпечення умов для впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку п’ятого покоління”. Указ визначає графік, який дозволить запустити зв’язок 5-го покоління в 2020 році і буде включати план виведення частот, координацію роботи з урядом і необхідні законодавчі ініціативи Верховної Ради”, – сказано в повідомленні.

Глава держави нагадав, що указ президента про введення зв’язку 3-го покоління був виданий у липні 2014 року, а через рік – указ про введення цифрового стандарту 4-го покоління.

Президент підкреслив, що Україна здійснила перехід до 5G за 5 років, в той час, коли більшості інших країн на це знадобилося більше десяти років.

За його словами, впровадження нових стандартів зв’язку сприяло залученню до бюджету 17 млрд грн, також 36 млрд грн було інвестовано в українську економіку.

Новини за темою: Ліцензії на частоти 5G виставлять на торги вже в 2020 році, – Омелян

Він зазначив, що введення 5-го покоління зв’язку дозволить отримувати абсолютно нові послуги, зокрема інтерактивне телебачення, електронне управління, підвищення якості менеджменту, нові умови роботи ІТ-сектора.

Нагадаємо, 16 травня глава Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформації, Олександр Животовський анонсував можливий запуск 5G в мобільному зв’язку в 2020 році.

Джерело: www.112.ua