Україна і світ

Порошенко підписав указ про підготовку та проведення інавгурації новообраного президента

Президент доручив створити організаційний комітет для проведення пов’язаних з інавгурацією заходів

Джерело: 112.ua

Порошенко підписав указ про підготовку та проведення інавгурації новообраного президента

Чинний президент України Петро Порошенко підписав указ про забезпечення заходів, пов’язаних з інавгурацією новообраного президента. Текст документа був оприлюднений прес-службою президента.

Порошенко доручив сформувати організаційний комітет для проведення пов’язаних з інавгурацією заходів. МЗС України було доручено запросити для участі в церемонії іноземні делегації.

Міністерство внутрішніх справ отримало доручення вжити додаткових заходів для забезпечення громадського порядку під час підготовки та проведення інавгурації. Кабінет міністрів України, згідно з текстом указу, відповідальний за фінансове та матеріально-технічне забезпечення заходів, а Державний комітет телебачення і радіомовлення – за висвітлення інавгурації в засобах масової інформації.

Нагадаємо, 16 травня Верховна Рада України призначила дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського на понеділок, 20 травня. Урочистості розпочнуться о 10:00. Під час голосування проект постанови № 10270 позафракційного нардепа Сергія Міщенка з датою 19 травня набрав 207 голосів нардепів. За проект постанови № 10270-1 позафракційного нардепа Віктора Балоги з датою 19 травня проголосували 158 народних депутатів. У результаті ухвалили проект постанови № 10270-2 позафракційного депутата Віталія Купрія з датою 20 травня. Документ підтримали 315 народних депутатів. Інші проекти постанов з датами Верховна Рада не розглядала.

В оточенні Володимира Зеленського відреагували на таке рішення Ради, заявивши, що частина народних депутатів вирішила “насолити українському народу”, який чекає якнайшвидшого вступу на посаду нового президента, а також створила проблеми для прибуття закордонних гостей і міжнародних делегацій.

Джерело: www.112.ua