Україна і світ

Порошенко надав українське громадянство Іллі Пономарьову

Колишній депутат Держдуми РФ вважає це новим етапом життя і великою відповідальністю

Джерело: 112.ua

Порошенко надав українське громадянство Іллі Пономарьову

Президент Петро Порошенко надав українське громадянство колишньому депутату Державної Думи Росії Іллі Пономарьову. Про це Пономарьов повідомив в Facebook.

“Сьогодні чинний президент України Петро Порошенко в останній робочий день своєї каденції підписав указ про надання мені українського громадянства відповідно до державного інтересу. Я сказав йому і хочу повторити тут: це буде означати новий етап мого життя, і велику честь, і величезну відповідальність”, – написав він.

Також у повідомленні Пономарьов зазначив, що “буде використовувати новий статус з метою одержання нових іноземних інвестицій для країни, створення нових робочих місць, збільшення державного бюджету”.

Він висловив упевненість, що процвітання України – це ключ до змін у Росії.

Нагадаємо, Пономарьов є свідком Генеральної прокуратури у справі про державну зраду Віктора Януковича.

У червні 2016 року Пономарьов отримав посвідку на проживання в Україні. Раніше Держдума РФ позбавила його мандата депутата. Крім того, йому був заборонений в’їзд до Росії.

Пономарьов був єдиним, хто в Держдумі проголосував проти приєднання Криму до Росії. При цьому він заявив, що вважає Крим “руською землею”, однак нинішня політика не наближає єднання народів.

Джерело: www.112.ua