Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Попри червону зону: Івано-Франківськ відновлює навчання у школах

У школах Івано-Франківська, який перебуває у червоній карантинній зоні, з 21 вересня розпочинається навчання для початкових класів, з 28 – для решти учнів.

За відповідне рішення на позачерговому засіданні сесії Івано-Франківської міської ради проголосували 32 депутати.

До депутатів звернулися представники батьківської спільноти, які просили забезпечити для дітей очну форму навчання у школах та відкрити дитячі садочки.

Міськрада вирішила з 15 вересня продовжити поетапне відновлення роботи дитсадків.

– З 21 вересня – забезпечити роботу початкових шкіл для учнів 1-4 класів. З 28 вересня – забезпечити роботу шкіл для учнів 5-9 та 10-11 класів.

Відповідальність за стан здоров’я покласти на батьків або осіб, які їх замінюють. Рішення є обов’язковим для виконання на території Івано-Франківської міської ради, – йдеться у рішенні сесії.

Національній поліції також рекомендують утриматися від притягнення до відповідальності фізичних чи юридичних осіб, які діятимуть відповідно до рішення міськради.

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Івано-Франківськ залишається у червоній карантинній зоні до 28 вересня.

Раніше мер міста Руслан Марцінків заявив про намір з 14 вересня відкрити дитсадки, школи зобов’язали навчати учнів дистанційно.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-15 15:10:18