Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Понад мільйон на вбиральню: у Чернігові хочуть відбудувати зруйнований росіянами туалет

Понад мільйон на вбиральню: у Чернігові хочуть відбудувати зруйнований росіянами туалет

У Чернігові планують відбудувати туалет біля драматичного театру, який був зруйнований російськими окупантами під час ракетного удару по місту у серпні 2023-го року.

Про це йдеться на сайті 0462.

Відповідні зміни до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки у вівторок, 6 лютого, прийняв виконавчий комітет чернігівської міськради.

«1,5 мільйони гривень – внески на «Паркування та ринок» (комунальне підприємство, яке, зокрема, опікується громадськими вбиральнями, – прим.) на встановлення нової вбиральні замість зруйнованої біля Драмтеатру», – описав пропоновані зміни очільник управління ЖКГ міської ради Ярослав Куц.

Втім, далі чиновник додав, що новий туалет встановлять лише за наступної умови:

«Якщо, звичайно, будуть кошти».

Варто зазначити, що передбачення грошей у тій чи іншій міській програмі не завжди означає реальне виділення їх з бюджету. Наприклад, у минулому році так й не були виділені передбачені програмою з охорони та збереження пам`яток культурної спадщини м. Чернігова на 2022-2026 роки 504 тисячі гривень, за рахунок яких планувалося почати демонтаж пам’яток, що підпадають під дерусифікацію.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.02.2024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.