Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Понад 80% військових деяких підрозділів РФ більше не хочуть воювати в Україні – Міноборони

Міноборони України повідомляє, що понад 80% особового складу деяких підрозділів РФ, задіяних у війні, не бажають брати участь у подальших бойових діях.

Повідомляється, що агресори продовжують підготовку до наступу на сході України: вони знищують інфраструктуру українських населених пунктів, б’ють залізничними вузлами та коліями, станціями, місцями евакуації мирного населення та житловими кварталами.

Водночас загарбники зіткнулися із серйозною проблемою комплектації підрозділів, які зазнали втрат в Україні.

Противник продовжує нарощувати угруповання військ на Донецькому та Таврійському напрямах, безуспішно намагається наступати у напрямку Сєвєродонецька та Попасної.

Водночас на Південнобузькому напрямку агресор вів бойові дії в районі Олександрівки та намагався здійснювати вогневий вплив з метою завдання поразки підрозділам Збройних Сил України у зазначеному районі; мети він не досяг.

На Слобожанському напрямку РФ продовжила блокувати Харків: обстрілювала артилерією житлові квартали, використовуючи, зокрема, реактивні системи залпового вогню та міномети великого калібру.

У той же час, окупантам довелося повністю вивести свої підрозділи з Сумської області в РФ.

Командири військових частин заборонили росіянам, які закінчили терміни контрактів, звільнятися до закінчення війни.

– На тимчасово зайнятих територіях ворог продовжує порушувати норми Міжнародного гуманітарного права, вчиняючи протиправні дії щодо цивільного населення, у тому числі пограбування приміщень, викрадення транспортних засобів та затримання громадян України, – йдеться в оперативній інформації.

Міноборони також повідомляє, що окупаційна влада на тимчасово окупованій території Донецької області отримала вказівки від російських кураторів про повернення на зазначені території людей, які виїхали протягом січня-лютого 2022 року до РФ.

Відповідно до вказівок місцевих адміністрацій, громадяни повинні повернутися до населених пунктів за місцем реєстрації/проживання після двох місяців перебування на території Росії.

– Сили оборони України успішно відображають атаки супротивника за всіма напрямками, завдають ворогові втрати та готові до будь-яких змін оперативної обстановки, – резюмували у повідомленні.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-09 00:23:52

Магазин Автозапчастин м.Ніжин