Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Понад 73 мільйони гривень примусово повернули дітям на Чернігівщині

unnamed

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколи й навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів і місце проживання. Проте, звернувшись до державної виконавчої служби, родина отримує шанс повернути дитячі кошти, навіть якщо їх не перераховували роками.

Варто зазначити, що завдяки розробленій дієвій системі законодавчого примусу боржникам не залишається іншого виходу як розпочати належне фінансове забезпечення родини.

«Так, за 5 місяців накладені арешти на майно й банківські рахунки, а також обмеження деяких прав неплатників допомогли повернути в сім’ї на Полтавщині понад 121 мільйон гривень аліментів, на Сумщині – близько 89 мільйонів гривень та більше ніж 73 мільйони гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині», – зазначила Ірина Свистун, керівник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

До речі, загалом фахівці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) від початку 2021 року стягнули аліментну заборгованість на суму майже 285 мільйонів гривень.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

14.06.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова