Новини Чернігова

Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені на строкову службу до армії

Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені на строкову службу до армії. Про це сказав обласний військовий комісар Олександр Криворучко. Призов стартує 1 жовтня, триватиме до 11 грудня.

До Збройних Сил України призвуть 250 людей. До Національної гвардії України – 133 чоловіки,  по 39 до Державної спеціальної служби транспорту і Державної прикордонної служи

Олександр Криворучко, обласний військовий комісар: «Хотів би відзначити, що державна спеціальна служба транспорту це закликає до навчального центру. Всі військовослужбовці будуть покликані до навчальних центрів. Після проходження підготовки вони будуть розподілені до військової частини.
Заганяти до Збройних Сил для того щоб люди були, такого немає. Є нормальне людяне відношення і розподіл, і соціальні гарантії і піклування з боку держави. Для того щоб людина, що прийшла служити, їм дають можливість виконувати ці обов’язки, прекрасно забезпечуючи».

Призиватимуть чоловіків віком від 20-ти до 27-ми  років. Кожному призовнику виплатять понад 3800 гривень грошової допомоги.  

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: UA: Чернігів
18.09.2019

Close