Україна і світ

Понад 40% українців у жодному разі не голосуватимуть за БПП, близько 20% не проголосують за “Батьківщину”, – соцопитування

Понад 10% антирейтингу мають 8 українських партій

Джерело: 112.ua

Понад 40% українців у жодному разі не голосуватимуть за БПП, близько 20% не проголосують за "Батьківщину", - соцопитування

Найвищий антирейтинг серед політичних партій мають “Блок Петра Порошенка “Солідарність” та ВО “Батьківщина”. Про це йдеться в опитуванні центру “Соціальний моніторинг”, соціологічної групи “Рейтинг” та українського інституту соціальних досліджень ім. Олександра Яременка. 

Так, антирейтинг “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” становить 43,9%, ВО “Батьківщина” – 21,7%, “Опозиційна платформа – За життя” – 18,8%, “Опозиційний блок – Партія миру і розвитку” – 16,7%, “Народний фронт” – 15,2%, Радикальна партія Олега Ляшка – 12,5%, ВО “Свобода” – 12,2%, “Громадська платформа Надії Савченко” – 11,1%. 

Опитування було здійснено центром “Соціальний моніторинг”, соціологічною групою “Рейтинг” і українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка.

Опитано було 3 тис. респондентів (від 18 років і старше), стандартне відхилення +/-1,8%. Опитування тривало з 30 квітня по 10 травня 2019 року. 

Антирейтинг партій було складено на підставі відповідей на запитання “За яку партію ви не проголосуєте в жодному разі”. Сума відповідей не дорівнює 100%, оскільки респонденти могли вибирати понад один варіант відповіді.  

Понад 40% українців у жодному разі не голосуватимуть за БПП, близько 20% не проголосують за "Батьківщину", - соцопитування

Джерело: www.112.ua