Понад 2000 км до цілі: бійці ССО уразили найбільший нафтохімічний комплекс росіян

Підрозділи Deep Strike ССО у взаємодії з повстанським рухом на території росії «Черная Искра» уразили «ЗапСибНефтехим» у Тобольську Тюменської області рф.
Про це повідомили 10 серпня Сили спеціальних операцій ЗСУ.
За даними ССО, «ЗапСибНефтехим» — найбільший нафтохімічний комплекс рф та стратегічне підприємство хімічної промисловості.
До цілі дрони ССО подолали понад 2000 кілометрів. На території комплексу зафіксовані пожежі і руйнації.
Нафтохімічний комплекс у Тобольську виробляє базову сировину для широкого спектра промислової продукції, які мають застосування у оборонно-промисловому секторі.
Сили спеціальних операцій продовжують реалізовувати далекобійні санкції України проти військово-економічного сектору росії.
Як повідомляла АрміяInform, у ніч на 10 серпня 2026 року в межах зниження воєнного потенціалу російського агресора підрозділи Сил оборони України уразили нафтопереробний завод «Танеко».





























