Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Понад 16 мільйонів гривень: у Чернігові оголосили тендер на поховальні послуги

Понад 16 мільйонів гривень: у Чернігові оголосили тендер на поховальні послуги

Тендер під назвою «Поховальні та супутні послуги» оголосило управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради. Очікувана вартість – 16 мільйонів 705 356 гривень.

У технічній документації тендер розділений на три лоти: лот 1 «Утримання місць поховань», лот 2 «Захоронення невідомих, безрідних людей» і лот 3 «Послуги з доставки в морг померлих і загиблих безрідних громадян та з моргу до кладовища померлих і загиблих самотніх громадян, осіб без певного місця проживання, а також невпізнанних трупів, знайдених у межах міста».

Стосовно утримання місць поховання, то йдеться про кладовище «Яцево», кладовище на вул. Старобілоуській, кладовище по вул. Любецькій, кладовище «Ялівщина», а також кладовища: Бобровиця, по вул. Кочерги, по вул. Володимира Дрозда, р-н ТЕЦ, с. Півці, «Олександрівське» та «Німецьке»).

На 1 лот планують спрямувати 12 953 557 грн.

Захоронення невідомих, безрідних людей – 94 774 грн.

Послуги з доставки в морг померлих і загиблих безрідних громадян та з моргу до кладовища померлих і загиблих самотніх громадян, осіб без певного місця проживання, а також невпізнанних трупів, знайдених у межах міста – 3 657 025 грн.

Строк постачання товарів (надання послуг, виконання робіт) – до 31 грудня 2022 року.

Понад 16 мільйонів гривень: у Чернігові оголосили тендер на поховальні послуги

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

02.02.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин