Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Понад 11 цікавих років у юриспруденції та захоплення Світлани Васильєвої

Понад 11 цікавих років у юриспруденції та захоплення Світлани Васильєвої

Професія юриста вже багато років продовжує залишатися в переліку тих, яку бажає здобувати молодь. Між тим, отримавши диплом, працюють за фахом аж ніяк не всі, а лише люди з бійцівським характером, які не бояться викликів і труднощів. Адже робота складна. Однак самі юристи запевняють, що водночас і дуже цікава.

Серед юристів, яких не лякають складнощі професії та які прагнуть допомагати іншим, – і чернігівка Світлана Васильєва. Ще у шкільні роки вона зрозуміла: аби досягти бажаного, треба докладати зусиль. І результат не забариться.

Понад 11 цікавих років у юриспруденції та захоплення Світлани Васильєвої

«Я народилася в Литві, в м. Швенчонісі, де й проживала до 17 років. Потім ми з родиною переїхали до України і я почала вивчати українську мову. Пам’ятаю свій перший диктант, увесь зошит червоний, а в кінці: «Є надія»! Можу сказати, що нічого недосяжного немає, головне – бажання, тож мову та правопис я вивчила швидко!», розповідає Світлана.

Майбутню професію вона обирала впевнено, не вагаючись.

«Я вступила до Національного аграрного університету (зараз – НУБіП України) та здобула базову вищу освіту за напрямом підготовки «Право». А потім – до Національної академії внутрішніх справ, там отримала диплом магістра (з відзнакою).

Після закінчення навчання, що відбувалося в м. Києві, я повернулася до Чернігова та одразу почала працювати за фахом», повідомила юрист.

На сьогодні Світлана працює в сфері юриспруденції вже понад 11 років. Тож із упевненістю каже, що з вибором професії не прогадала, адже робота до душі.

«Я працюю в юридичній фірмі, де кожен займається своїм напрямом. Мої колеги – досвідчені адвокати. Зараз я практикую в галузях цивільного, сімейного, договірного, виборчого та корпоративного права.

Із 2015 року, під час різних виборів, я проводила офіційні навчання для членів виборчих комісій (окружних, територіальних, дільничних), тож, окрім юридичного досвіду, маю досвід ще й як тренер», розповіла Світлана Васильєва.

Понад 11 цікавих років у юриспруденції та захоплення Світлани Васильєвої

За її словами, аби досягти бажаних результатів у роботі, юрист має володіти певними навичками та якостями.

«Важливо вміти взаємодіяти з людьми, бути готовим до відповідальності та тривалої і копіткої роботи, адже законодавство та судова практика постійно змінюються», пояснила Світлана.

Зрозуміло, що в гармонійної особистості мають бути інтереси поза роботою.

«Як і в кожної людини, у мене є уподобання, і це спорт. Після робочого дня піти на тренування – це задоволення, адже відпочиваєш морально.

Також із дитинства дуже люблю тварин і не розумію, чому деякі люди такі безвідповідальні?У мене є собака, йому вже 11 років, і він – частина мого життя. Тварини дарують позитивні емоції, вчать любити. Я ніколи не зрозумію людей, які викидають на вулицю своїх домашніх улюбленців. Для безпритульної тваринки найкраща допомога – це знайти свій дім, свою людину, тож я допомагаю інформаційно і, за можливості, матеріально», розповіла Світлана Васильєва.

Понад 11 цікавих років у юриспруденції та захоплення Світлани Васильєвої

Насамкінець Світлана привітала всіх своїх колег із професійним святом – Днем юриста, що припадає на 8 жовтня.

«Бажаю життєвої наснаги, успіхів в юриспруденції та реалізації амбітних планів і мрій!»

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

08.10.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин