Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Помирали у різних кімнатах: у Вінниці троє людей задихнулися чадним газом

У Вінниці випадково виявили тіла трьох людей, які проживали в одному будинку. Господар і двоє квартирантів померли, надихавшись чадного газу.

Першим моторошну картину побачив батько 50-річного Олега, власника будинку. Вранці дідусь прийшов навідати сина, оскільки той більше 10 років не виходив із дому через травму ноги.

– Він приходив часто, носив їжу, доглядав. Відкрив двері до хати і побачив, – розповів журналістам сусід Олега.

Поліцейські, які приїхали на виклик, не виявили у будинку ні крові, ні слідів боротьби. На столі стояла пляшка з алкоголем та залишки вечері.

Господар, 25-річний чоловік та 34-річна жінка лежали мертвими у різних кімнатах.


З’ясувалося, що будинок, де сталася трагедія, облаштований пічкою для обігріву. Коли сусіди встановили газове опалення, Олег продовжував грітися дровами.

– Попередньою причиною смерті вінничан є отруєння чадним газом в результаті несправності пічного опалення.  призначено проведення ряду експертиз. За висновками яких буде встановлено остаточні причини смерті, загибелі трьох людей, – заявили у поліції.

Чадний газ називають тихим убивцею: він не має запаху, легший за повітря, швидко поширюється і дуже отруйний.

Наразі слідство буде встановлювати, що не так було з пічним обладнанням і хто мав контролювати, аби воно було безпечним. Проте якщо квартира приватизована – це відповідальність виключно власника житла.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-08 23:44:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин