Україна і світ

Помпео: Росія не припинить спроби вплинути на вибори і до 2050 року

Джерело : www.112.ua

Reuters

Держсекретар США Майк Помпео в понеділок попередив, що Росія може продовжувати спроби втручання у вибори десятиліттями, і пообіцяв, що Вашингтон прийме заходи по припиненню цих зусиль. Про це повідомляє “Голос Америки”.

“Це само собою зрозуміло. Вони представляли загрозу для наших виборів і в 1974 році, втручалися в наші вибори в 80-х роках… І слід очікувати, що і в 2050 році Росія буде продовжувати в тому ж дусі”, – заявив Помпео.

При цьому Помпео підкреслив, що Трамп доручив приділити підвищену увагу боротьбі з втручанням з боку Росії та інших супротивників.

Глава американської дипломатії висловив думку, що Росія може провести аналогічну кампанію і в наступному році, однак засудив підвищену увагу до ролі Москви, яка обурює президента Трампа.

Нагадаємо, доповідь спецпрокурора США Роберта Мюллера був оприлюднений американським міністерством юстиції в квітні 2019 року. В ньому зазначалося, що спеціальний прокурор Мюллер не знайшов доказів змови штабу Трампа з Росією під час президентських виборів в США в 2016 році. 

Президент США Дональд Трамп раніше заявляв, що розслідування щодо втручання Росії у президентські вибори в США було незаконним, зазначивши, що все, що було в ньому, було спотворено.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-30 06:30:34

Close