Україна і світ

Помпео обговорив зі спадкоємним принцом Абу-Дабі безпеку в Ормузькій протоці

Держсекретар США та еміратський монарх також порушили питання про спільну протидію діяльності Ірану на Близькому Сході

Джерело: 112.ua

Помпео обговорив зі спадкоємним принцом Абу-Дабі безпеку в Ормузькій протоці

Держсекретар США Майк Помпео під час переговорів зі спадкоємним принцом емірату Абу-Дабі Мухаммадом бін Заїдом аль-Нагаяном обговорив заходи безпеки у Ормузькій протоці. Про це Помпео повідомив у своєму мікроблозі в Twitter.

Новини за темою: Тегеран звинуватив США у відсутності поваги до міжнародного права у зв’язку з введенням санкцій проти Ірану

“…відбулася велика дискусія з шейхом Мухаммедом бін Заїдом аль-Нагаяном в Абу-Дабі про необхідність заохочення свободи судноплавства в Ормузькій протоці і спільної роботи з протидії зловмисній діяльності Ірану”, – написав Помпео.

Раніше повідомлялося, що держсекретар США Майк Помпео провів переговори із королем Саудівської Аравії Салманом і спадкоємним принцом Мухаммедом бен Салманом щодо забезпечення стабільності на енергетичних ринках і свободи судноплавства у Перській затоці.

Новини за темою: Трамп запровадив нові санкції проти Ірану

Перед своїм візитом до країн Близького Сходу держсекретар повідомив про намір створити глобальну антиіранську коаліцію, яка повинна бути готовою дати відсіч “найбільшому спонсору тероризму у світі”.

Джерело: www.112.ua