Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Помер викладач Чернігівського музичного училища заслужений артист України В‘ячеслав Литвинов

Помер викладач Чернігівського музичного училища заслужений артист України В‘ячеслав Литвинов

18 жовтня відійшов в інший світ викладач Чернігівського музичного училища ім. Ревуцького заслужений артист України В‘ячеслав Литвинов. Йому було 79 років.

Про це повідомляє його вихованка, співачка Tetyana Asadcheva на своїй сторінці у Facebook.

В’ячеслав Петрович Литвинов народився 15 липня 1941 року у селі Добрянка Ріпкинського району.

Потім його сім’я переїхала в Іванівку, де був чудовий народний хор, яким керував перший директор музичного училища ім. Л. Ревуцького Василь Іванович Полевик. Після закінчення школи В’ячеслав Петрович працював завклубом в Іванівці та директором будинку культури, а потім пішов на службу до армії, в танкові війська, де теж сольно виступав в естрадному колективі з різноманітним репертуаром.

Після армії 1963 року повернувся в Іванівку та почав серйозно займатися вокалом. Деякий час керував будинком культури в Іванівці та співав у хорі разом з мамою і сестрою. У 1968 році вимушений був переїхати до міста Грозного, де прожив до 1971 року, співаючи спочатку у вокальній студії при будинку культури, а потім був солістом грозненської філармонії, де, між іншим, працювали такі відомі співаки, як Муслім Магомаєв і Махмуд Есамбаєв.

У 1971 році знову повернувся до рідної Іванівки, де вів оперно-вокальну студію.

У 31 рік, коли я, зовсім не плануючи цього, разом зі своїм учнем вступив до Тбіліської консерваторії, яку закінчив достроково в 1976 році.

Деякий час працював солістом у Донецькому та Воронезькому театрах, а в 1980 році повернувся до Чернігова, де вів вокальну студію в Палаці культури хіміків. Там був чудовий естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом Дмитра Єгорова, разом із яким вони об’їхали багато міст і країн, виступаючи з концертними програмами.

З 1985 року почав викладати в музичному училищі ім. Л. Ревуцького.

Фото зі сторінки Tetyana Asadcheva у Facebook.

За матеріалами Gorod.cn.ua

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.10.2020