Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Помер колишній мер Києва Олександр Омельченко

У віці 83 років помер Олександр Омельченко – колишній мер Києва. Про це повідомив народний депутат Верховної Ради VI скликання Ігор Лисов.

– Сьогодні не стало людини-легенди Олександра Омельченка. Висловлюю глибокі співчуття сім’ї та рідним з приводу непоправної втрати. Вічна пам’ять, – написав він у Facebook.

Інформацію підтвердив чинний міський голова столиці Віталій Кличко.

– Сан Санич, як ми його називали, завжди був енергійним, з мудрим гумором, порадами досвідченого управлінця. Ми були знайомі багато років, могли дискутувати, сперечатися, погоджуватися один з одним чи ні. Але Олександр Омельченко любив Київ і був, беззаперечно, одним з тих, хто творив його сучасну історію, – зазначив Кличко.

Тиждень тому, 18 листопада, стало відомо, що Олександра Омельченка госпіталізували у зв’язку із захворюванням на коронавірусну інфекцію.

Олександр Омельченко очолював Київську міську державну адміністрацію і обіймав посаду мера столиці у 1996-2006 роках. Також він був народним депутатом Верховної Ради VI скликання.

25 жовтня 2020 року Олександра Омельченка обрали до Київради першим номером від партії Єдність. Він був головою фракції партії у Київраді, а також членом комісії Київської міської ради з проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-25 17:56:27

Магазин Автозапчастин м.Ніжин