Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Помаранчева зона: чи повернуться школи Чернігова до дистанційного навчання?

Помаранчева зона: чи повернуться школи Чернігова до дистанційного навчання?

Чернігівщина знову потрапила до «помаранчевої зони» за захворюваністю на COVID-19. Однак школярам та їхнім батькам зарано хвилюватися. Переведення на «дистанційку» та інших радикальних змін у навчальному процесі очікувати не слід.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомила заступниця начальника управління освіти міської ради Олена Горна.

«Переводити учнів на дистанційне навчання або відпускати на канікули – таке питання навіть не обговорювали, – підкреслила вона. – Як і раніше, керуємося постановою кабінету Міністрів. Тільки якщо Чернігів опиниться у «червоній зоні», ми можемо запровадити «дистанційку» для школярів 5-11 класів».

Нагадаємо, напередодні МОН рекомендував запровадити «додаткові обмеження» в областях, які потрапили до «помаранчевої» зони. Зокрема перевести на дистанційне навчання учнів 5-11 класів, учнів закладів професійної освіти та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, передусім зазначені обмеження варто застосовувати на адміністративно-територіальних одиницях, де перевищено епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.03.2021