Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Польща призупиняє вантажне залізничне сполучення в пункті пропуску Кузниця

Польща 19 листопада офіційно повідомила Білорусь про намір призупинити вантажне сполучення у залізничному пункті пропуску Кузниця.

Білоруський державний прикордонний комітет отримав офіційного листа від польської сторони щодо її наміру призупинити з 21 листопада вантажне сполучення.

– У зв’язку з цим Держприкордонкомітет направив відповідь з роз’ясненням поточної ситуації поблизу автодорожнього пункту пропуску Брузги (з польського боку – Кузня Білостоцька. – Ред.), – передає джерело.

Також поінформовано про заходи, які вживаються для врегулювання ситуації, та відсутність загрози для співробітників польських служб.

Білоруська сторона повідомила про готовність поновити роботу автодорожнього пункту пропуску Брузги.

У четвер, 18 листопада, у Польщі поліція затримала трьох осіб за нелегальне перевезення мігрантів. Серед затриманих – один українець і двоє громадян Німеччини.

Під час перевірки автомобіля Volkswagen у селі Мілейчице у Сем’ятиченському повіті Підляського воєводства, правоохоронці виявили нелегальних мігрантів усередині.

Речник поліції Підляшшя Томаш Круп повідомив, що автомобіль був на німецьких номерах, за кермом був німець, а всередині – двоє громадян Іраку, один у багажнику, а другий сховався під одягом.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-19 22:37:11

Магазин Автозапчастин м.Ніжин