Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Польща побудує базу біля кордонів Калінінградської області Росії – Блащак

Польський міністр національної оборони Маріуш Блащак оголосив про плани створити нову військову базу в Олецьку, поблизу кордону з Калінінградською областю Росії.

Як пише WRpost, міністр Блащак наголосив, що це не тільки сприятиме зміцненню безпеки регіону, а й дасть поштовх економічного характеру.

– Я є міністром національної оборони вже понад п’ять років і майже рік – заступником прем’єр-міністра. За цей час ми багато зробили для безпеки нашої батьківщини. Наша діяльність спрямована на стримування, – сказав політик на самому початку зустрічі.

Пізніше на зустрічі Маріуш Блащак оголосив, що в Олецьку буде створено військову частину.

Зараз дивляться

– У мене для вас дуже хороші новини, дуже хороша інформація. Наприкінці цього року в Олецьку буде створено військову частину. Військова частина в Олецьку означає безпеку для жителів самого міста, а також для всього воєводства, оскільки ми повинні розглядати це питання в цих термінах, але це також означає важливий економічний стимул для міста, для воєводства. Військова частина – це завжди (…) благо для місцевої громади, – наголосив Маріуш Блащак.

Як заявив політик, уже у квітні земля, придбана у співпраці з місцевим самоврядуванням і Міністерством сільського господарства, буде використана для будівництва військової частини.

– Спочатку ми почнемо з тимчасової інфраструктури, але почнемо швидко, тому що ми хочемо швидко домогтися ефекту військової частини. І це буде не просто військова частина, тому що це буде ескадрон, який увійде до складу Першої Вармінської артилерійської бригади. Командування цієї бригади знаходиться у Венгожево, – повідомив Маріуш Блащак.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Під час зустрічі міністр національної оборони також розповів про закупівлі, зроблені останніми місяцями для армії, які безпосередньо впливають на можливості Польщі щодо стримування РФ.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-19 03:08:14