Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Польща не буде просити грошей у ЄС на українських біженців та примусово їх перерозподіляти – Качинський

Польща не проситиме грошей у ЄС для утримання українських біженців та не займатиметься їх примусовим перерозподілом до інших європейських країн. Про це в інтерв’ю виданню Polska Times заявив віце-прем’єр та лідер правлячої партії Польщі “Право і Справедливість” Ярослав Качинський.

За його словами, першим правилом Польщі наразі є принцип “той, хто хоче тут залишитися, він залишається, а коли хоче піти, він іде”.

І друге правило – ми не йдемо на прохання. Звичайно, ми відчуваємо, що заслуговуємо на якусь допомогу, але не проситимемо. Ми — країна у чудовому стані, більш ніж утричі багатша, ніж на початку 1990-х років, і більш ніж утричі багатша за Україну, якщо рахувати на душу населення, — зазначив Качинський.

Він також додав, що його пропозиція про введення миротворців на територію України є цілком законною та відповідає міжнародному праву.

Раніше президент Польщі Анджей Дуда прокоментував натяки російської сторони про те, що військові дії російської армії можуть не обмежитись лише територією України, лайливою приказкою.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-25 06:25:45

Магазин Автозапчастин м.Ніжин