Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Пологи без ускладнень: на Чернігівщині 13-річна дівчинка народила дитину

Пологи без ускладнень: на Чернігівщині 13-річна дівчинка народила дитину

13-річна дівчинка з села Городище народила доньку. Назвали її Поліна.

Про це йдеться на сайті Сусіди.City.

Пологи у дівчинки розпочалися у неділю надвечір, рідні викликали «швидку».

«Нас збиралися везти до Чернігова, бо раніше обстеження показували, що маля у доньки в утробі займає поперечне положення. Але ми наполягли: поїдемо у Мену! І не пожаліли. Дякую щиро менським лікарям! За пологи грошей з нас не взяли ні копійки, все пройшло без ускладнень, народжували на 41-му тижні. У неділю ввечері близько 18-ї почало боліти у доньки, а вже о-пів на 11 вечора народилася наша дитиночка, Полінка», – каже 31-річна мама породіллі Людмила.

«За великим рахунком ця дитина (маю на увазі 13-річну породіллю) мала б народжувати у міському перинатальному центрі, але ми взяли відповідальність на себе. Провели консиліум, порадилися, підготувалися. І таки впоралися. Адже сили, уміння, технічні можливості, кваліфікація наших лікарів – усе це дозволило виконати цю роботу. Пологи приймали акушер-гінеколог Сергій Осєдач та неонатолог Людмила Минець, вони все зробили професійно й на найвищому рівні», – кажуть менські лікарі.

За словами Олега Тимошенка, карета «швидкої» привезла потенційну маму, коли пологи вже розпочалися. Але все обійшлося без ускладнень, пологи були фізіологічні, партнерські (у присутності мами-бабусі).

Фото з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь