Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Політична партія «Соціальна справедливість» братиме участь у виборах

Політична партія «Соціальна справедливість» братиме участь у виборах

Імідж*

Центральна Виборча комісія призначила на 27 березня 2022 року проміжні вибори народного депутата в ОВО №206. У зв’язку з чим очікується активне політичне протистояння.

Лідер політичної сили  Ярославом Ковганом заявляє про те, що політична партія «Соціальна справедливість» братиме участь у виборах.

Політична партія «Соціальна справедливість» одна з декількох  політичних партій, яка має надійний фундамент, політичну історію, «живе» представництво в кожному районному центрі Чернігівської області.

За період з 2017 по 2021 рік представниками політичної партії було  реалізувала понад 800 локальних, місцевих, районних, обласних та Всеукраїнських екологічних, соціально-просвітницьких, культурних, освітніх, медичних та благодійних проектів.

Політична партія «Соціальна справедливість» братиме участь у виборах

Зокрема було проведено Перший Всеукраїнський фестиваль STEM освіти, заходи з підтримки ветеранів, людей з особливими потребами, сиріт, Перший в Чернігові проект- ліфт «На рівних», який дозволив простим мешканцям отримати поради від успішних підприємців міста.

Особливого значення для політичної партії  є популяризація здорового способу життя та збереження екології. 

Політична партія «Соціальна справедливість» братиме участь у виборах

Було організовано Перший в області психологічно-оздоровчий проект «Час змін», протягом якого більше 30 осіб під наглядом психолога, консультанта з харчування й тренера повністю змінили своє життя, отримали «нове тіло», стали сильними особливостями й лідерами в своєму соціумі.

Готується до реалізації другий сезон проекту «Час змін», який має вийти на Всеукраїнський рівень.

Представниками  «Соціальної справедливості» є  соціально-активні громадяни, підприємці, бізнесмени, спортсмени, вчителі, люди яким не байдуже суспільство в якому вони живуть, люди які знають чого вони хочуть, професіонали, які знають які зміни потрібні країні й місту, лідери, які знають як реалізовувати ці зміни і які готові стати рушійною силою в реалізації цих змін.

Саме тому відбувається дискусія і обговорення участі  політичної партії «Соціальна справедливість» в виборах до ВРУ в березні 2022 року.

«Ми живемо в місті Чернігові, ми знаємо про проблеми які турбують населення, ми  знаємо нагальні ситуації  які досі не вирішені, ми  готові боротися й відстоювати інтереси та захист  простих людей в цей не легкий час.

Після  проведення обговорення  та партійного праймерісу в кінці грудня буде проведено партійну конференцію на якому буде обрано кандидата  й Ми офіційно заявимо про участь у проміжних виборах народного депутата в ОВО №206, представимо концепцію розвитку міста Чернігова та округу № 206!», –– заявив лідер «Соціальної справедливості» Ярослав Ковган.

Народ потребує соціальної справедливості  – ми є ті, хто реалізує це право!

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь