Україна і світ

Політолог: Всі дії радників президента і його команди – це цілковита профанація
Усі дії радників президента і його команди – це цілковита профанація. Таку думку висловив політолог Олександр Лазарєв в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“…цілковита профанація, всі його дії, його команди. Тут вже відсилання не до самого президента, а до його радників. Ви тільки подивіться, давайте поглянемо на ситуацію, те, що він заявляв, наприклад, буквально днями з приводу участі Радянського Союзу у Великій Вітчизняній війні та Другій Світовій війні. А наш президент, заявляючи про те, що ми винні, а ще туди Голокост приписав… тобто, це – повна профанація, йому радників треба гнати в шию, тому що повністю на міжнародному рівні зневажати власний народ, власних предків, власного діда, у нього ж дід теж воював у червоній армії, називати нас почасти окупантами, хоч і завуальовано, – це просто плювок в обличчя нашого народу. Це раз”, – сказав він.

“На щастя, в Україні є й іншого типу формації політики, так? Ось, наприклад, Віктор Медведчук поклав квіти у Берліні до пам’ятника загиблим радянським солдатам. Тобто, це приємно дивитися людина шанує нашу історію і пам’ятає. А президенту пишуть тексту, які спрямовані, умовно кажучи, на частину електорату, яка його навіть не підтримувала на виборах, розумієте? Це ж електорат пана Порошенка”, – резюмував політолог.


112.ua

Нагадаємо, Зеленський 23 січня збирався взяти участь у п’ятому Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту, присвяченому 75-й річниці визволення концтабору Аушвіц. Пізніше він повідомив, що вирішив віддати місця української делегації тим людям, хто пережив цю трагедію з 1940 по 1945 рік. 

В ізраїльському національному меморіалі Голокосту “Яд ва-Шем” заявили, що Зеленському пояснили, що вижили в Голокост, які звернулися з проханням бути присутнім на форумі, отримали таку можливість. Організатори додали, що їм незрозуміло рішення президента віддати своє місце.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close