Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Політика не може бути передумовою для вирішення гуманітарних питань – ОБСЄ в ТКГ

Спеціальний представник голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронньої контактній групі посол Хайді Грау  заявила про відсутність позитивного ефекту на діяльність ТКГ режиму припинення вогню на Донбасі.

– Режим припинення вогню на сході України загалом продовжує діяти. Це сприятливо позначається на умовах життя цивільного населення. Однак позитивного ефекту на діяльність ТКГ це ще не дало. Крім того, багато часу 30 вересня було витрачено на обговорення процедурних питань.

Також вона додала, що під час чергового засідання ТКГ робоча група з гуманітарних питань розглянула питання обміну полоненими, однак обговорення закінчилося безрезультатно.

З огляду на це, Хайді Грау підкреслила, що неприпустимо, щоб політичні міркування були передумовою для вирішення гуманітарних питань.

Під час засідання учасники також підтвердили, що роботи щодо одночасного відкриття двох нових КПВВ в населених пунктах Золоте і Щастя Луганської  тривають. Їх відкриють до 10 листопада.

30 вересня відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи у форматі відеоконференції.

Глава української делегації Леонід Кравчук закликав Росію розблокувати переговори щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Також він звернувся з проханням до російської сторони не створювати каменів спотикання, а рухатися вперед у переговорах.

Джерело: ОБСЄ

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-01 11:37:20