Новини Чернігова

Політичні війни за ліси перекинулися у соціальні мережі

Політичні війни за ліси перекинулися у соціальні мережі

Критику чимало політиків сприймають як особисту образу. Тому вдаються до помсти  і різного розу інсинуацій, замість того, аби працювати над власною поведінкою і вчинками.

 На нашому сайті вийшов сюжет, де депутати обласної ради з різних фракцій критикують депутатів від «Аграрної партії» за лобіювання інтересів та політичний шантажі президії обласної ради. До такої думки дійшла більшість депутатів, що були в сесійній залі минулої сесії обласної ради. Однак, визнати свою провину депутати «Аграрної партії» категорично відмовляються, як і адекватно реагувати на критику. А тому вдалися до маніпуляцій.

Читайте також : ПОЛІТИЧНИЙ ШАНТАЖ ЗАРАДИ РЕАЛІЗАЦІЇ ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСІВ. ВІДЕО

 

Цього разу не полінувалися понаписувати нісенітниць із звинуваченнями журналістів. І байдуже таким депутатам, що у сюжеті висловлена думка різних фракцій.

 А от коментарі в Facebook під сюжетом усі написані в одному стилі. Про найкращу у світі партію. Та ще й не від великого розуму використані боти, аби приховати справжні імена. До того ж головний фігурант політичного шоу  Юрій Болоховець коментарі усіх « своїх дописувачів» вподобав. Хоча сам жодного коментаря чомусь не залишив.    

Політичні війни за ліси перекинулися у соціальні мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: