Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Політичні ігри «опозиції» у Прилуках перейшли вже всі «червоні лінії»

Політичні ігри «опозиції» у Прилуках перейшли вже всі «червоні лінії»

Час іде, а віз і нині там. Так звану опозицію у прилуцькій міській раді на чолі з сумнозвісним депутатом «ріднодомівцем» Артемом Рожком і пряником чи ковбасою вже не заманиш на сесію. Ну, не хочуть працювати і все.

Якщо раніше вони пояснювали свої прогули тим, що чекають рішень суду щодо виборів секретаря, то тепер, коли частина судів програна і голосування про обрання пана Рожка секретарем визнано незаконним, вирішили «погратися» з бюджетом.

Наприкінці травня увосьме депутати так і не змогли зібратися та прийняти бюджет з іншими важливими для міста програмами. Не зібрався кворум. Знову прогуляли засідання 17 депутатів з «Рідного дому», «Слуг народу», «ОПЗЖ», «Європейської партії», «Сили і честі» та один депутат з «Нашого краю».

Хоча «опозиціонери» з екранів ТВ та у соцмережах розпиналися про те, що бюджет треба приймати і вони навіть готові за нього голосувати, але тільки на своїх умовах. І кожен раз опозиція вигадує нові умови, аби не прийти і насолити міському голові, іншим дисциплінованим колегам-депутатам з «Батьківщини», «За майбутнє», «ЄС», «Нашого краю», а з рештою і всім прилучанам.

Ясна річ, що так тривати довго не може. Прилуцька рада вже майже півроку недієздатна. Міський голова Прилук Ольга Попенко підготувала звернення до Верховної Ради з проханням розпустити міську раду і призначити позачергові вибори депутатів. Саме до повноважень парламенту належить призначення чергових та позачергових виборів.

А однією з підстав для цього згідно із законодавством є – не проведення сесій. Тож, звернення міського голови – це вже практичний крок, а не якась словесна погроза прогульникам. А тим часом, політичні ігри у Прилуках перейшли вже всі «червоні лінії». Коли у певних осіб вже закінчуються всі аргументи і здоровий глузд, то починається брудна інформаційна кампанія.

І в цих іграх могли підступно і підло використати мати загиблого півтора роки тому Дениса Чаленка. Жінка нещодавно несподівано заявила, що у її сина начебто колись був конфлікт з сином нардепа Валерія Дубіля. Хоча до цього були інші версії трагедії та інші імена. А родина Дубілів ніколи і ніде не згадувалася.

Є припущення, що цю історію використовують так звані «опозиціонери», аби зіпсувати репутацію Валерію Дубілю, який відкрито підтримує діючого міського голову Ольгу Попенко. Про це повідомив прилуцький депутат Олександр Правосуд.

На його переконання, використовувати людське горе для досягнення власних політичних цілей – це підло і ганебно. Як бачимо, дії «опозиціонерів», які в усіх гріхах звинувачують інших, демонструють, що вони не збираються йти ні з ким на компроміс, а ще більше розкручують власний маховик брехні, маніпуляцій та цинізму.

І так триває вже кілька місяців. Хочеться вірити, що прилучани, які голосували за таких горе-політиків, більше не зроблять помилок на виборах. Адже зовсім не на таке майбутнє і розвиток свого міста вони розраховували. Прилуки і його жителі заслуговують на краще життя і порядних політиків.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.06.2021