Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Поліція Чернігівщини запустила інтерактивну онлайн-карту поліцейських станцій у громадах

Поліція Чернігівщини запустила інтерактивну онлайн-карту поліцейських станцій у громадах

На Чернігівщині розроблений унікальний проєкт  – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах області.

“Сьогодні ми запускаємо важливий і корисний проєкт. За допомогою онлайн-карти громадяни зможуть швидко знайти місцезнаходження поліцейської станції у будь-якому куточку області та звернутися по допомогу до поліцейського. Інтерактивна карта стане в нагоді як мешканцям громади, так і туристам”, – сказав Володимир Нідзельський.

Онлайн-карту поліцейських станцій розробили співробітники Управління Інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП в Чернігівській області.

“Інтерактивна карта доступна абсолютно кожному за QR-кодом та посиланням. Посилання можна зайти на офіційному сайті поліції Чернігівської області та на сайтах територіальних громад – https://bit.ly/3DY3GtP. Користуватися картою дуже просто як за допомогою смартфона, так і комп’ютера. Реєструватися для цього не потрібно. Онлайн-карта буде постійно оновлюватися та поповнюватися свіжою інформацією. Поліцейські станції завжди відкриті для спілкування, консультацій та правової допомоги. Наша головна мета – аби поліція стала ще ближчою до громадян!” – підсумував начальник поліції Чернігівщини.

поліції Чернігівської області 

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

29.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин