Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Поліцію Корюківщини очолив Роман Солохненко

Поліцію Корюківщини очолив Роман Солохненко

Учора начальник Управління оперативно-аналітичного забезпечення та організаційної роботи Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Анатолій Будьонний представив тимчасово виконуючого обов’язки начальника Корюківської поліції – підполковника Романа Солохненка.

У заходах, організованих з обов’язковим дотриманням карантинних обмежень, взяли участь керівники місцевих владних органів та правоохоронних структур, особовий склад підрозділу.

“Керувати підтриманням правопорядку на великій території з чималим населенням — величезна відповідальність, — зазначив Анатолій Будьонний. – Однак на попередніх керівних посадах Роман Анатолійович продемонстрував здатність працювати ефективно і організовувати роботу підлеглих належним чином. Керівництво обласного главку Нацполіції переконане, що поліція Корюківщини під проводом підполковника Солохненка також діятиме успішно”.

Роман Солохненко 1976 року народження. Службу в органах внутрішніх справ розпочав з 1994 року. Має досвід роботи на керівних посадах. Зокрема, у 2017-2019 роках був начальником міжрайонного відділу управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Перед призначенням у Корюківку виконував обов’язки керівника Менської поліції.

поліції Чернігівської області 

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

12.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова