Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Поліція розшукала спритника, який видурив у літніх чернігівців 100 тисяч гривень. ФОТО

Поліція розшукала спритника, який видурив у літніх чернігівців 100 тисяч гривень. ФОТО

Правоохоронці знайшли та затримали 20-річного мешканця Чернігова, який встиг ошукати кількох літніх людей. 

Про це кореспонденту Високому Валу повідомила телефоном речниця поліції Чернігівської області Наталія Слабеняк. 

За її словами, 13 квітня молодик зателефонував 81-річному чернігівцю. «Тато, я – в лікарні, потрібні гроші», – промовив. Старий у розпачі не розумів, що говорить не з сином. І за кілька годин віддав усе, що мав – 44 тисячі гривень.

«Того ж дня інший 84-річний мешканець Чернігова повідомив поліцію про аналогічний злочин. Потерпілому зателефонував незнайомець. Представився адвокатом його онука, що мешкає за кордоном. Сказав, що терміново потрібні кошти, адже той, нібито, потрапив до поліції. 11 квітня дідусь передав невідомому 1300 доларів та 1800 гривень», – розповіла Слабеняк.

Співробітники Чернігівського районного управління поліції досить швидко вийшли на слід шахрая. І виявили, що на його рахунку є ще один подібний «подвиг». Жертвою була 75-річна чернігівка. Молодик діяв за звичною схемою: телефонував, удавав онука, що потрапив до лікарні, просив гроші. Жінка повірила і дала на «рятування» 30 тисяч гривень.

Як бачимо, загальна сума видуреного сягає 100 тисяч. Зловмисник наразі перебуває під вартою. Йому «світить» до 3 років ув’язнення. Слідство триває.

Фото – сектор комунікації поліції Чернігівської області

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.04.2021