Україна і світ

Поліція оголосила в розшук блогера з Бердичева Артура Сороченко, який знущався над бійцем АТО

Нападник на екс-бійця АТО – колишній засуджений, відомий як “Турик” або “Малюк”, знімає YouTube-блоги на каналі “Малюк & Бригада”

Джерело: 112.ua

Поліція оголосила в розшук блогера з Бердичева Артура Сороченко, який знущався над бійцем АТО

Поліція Хмельницької області оголосилаув розшук блогера з Бердичева Артура Сороченка, який знущався над бійцем АТО. Відповідне відео з’явилося в мережі в липні, на ньому зафіксовано, як Сороченко відверто на камеру ображає і б’є учасника АТО, повідомляє прес-служба поліції.

“Зараз громадянин Артур Сороченко, підозрюваний у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 статті 296 Кримінального кодексу України, офіційно оголошений у розшук”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією видання “Антикор”, ветерана антитерористичної операції на Донбасі побили за те, що він захищав Україну і воював проти Росії.

Нападник заперечував, що Росія воює проти України і всіляко провокував атовця. Нападником виявився колишній засуджений, який зараз став проросійським відеоблогером.

Він відомий як “Турик” або “Малюк” і знімає YouTube-блоги на каналі “Малюк & Бригада”.

Поліцейські зазначають, що відеоролик, на якому були зафіксовані злочинні дії Сороченка, був знятий таким чином, що було незрозуміло, де відбувалися події.

Користувачі інтернету висловлювали чимало версій і припущень щодо місця події та особистості потерпілого. Але детективи з Хмельницького відділу поліції, уважно вивчивши матеріали і зіставивши факти, з’ясували, що подія відбувалася в Хмельницькому і відразу розпочали кримінальне провадження.

Учасника АТО з відео упізнали і знайшли. Чоловік після інциденту нікуди не звертався зі скаргою з цього приводу, але після спілкування з правоохоронцями вирішив написати заяву про злочин, щоб зловмисник відповів перед законом за свої дії.

Поліція Хмельницької просить усіх, хто знає що-небудь про місце знаходження блогера, повідомити до найближчого відділення міліції або за телефоном 102. Правоохоронці гарантують, що конфіденційність буде дотримано.

Джерело: www.112.ua