Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Поліція Чернігівщини видворяє за кордон іноземців, які порушили українське законодавство

Поліція Чернігівщини видворяє за кордон іноземців, які порушили українське законодавство

Відділ міграційної поліції Головного Управління Національної поліції в Чернігівської області тримає на контролі діяльність іноземців, які вчинили правопорушення в регіоні. В подальшому на них чекає видворення з України або заборона на в’їзд.

Лише в першому кварталі 2021 року групи реагування патрульної поліції ГУНП у Чернігівській області та екіпажі Управління патрульної поліції склали на іноземців 24 адміністративні протоколи за порушення правил дорожнього руху.

Зокрема, 4 протоколи за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення — керування в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Ще 20 протоколів складено на іноземців за порушення Правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів (ст.124 КУпАП).

«Відділ міграційної поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області не дозволить іноземцям безкарно порушувати законодавство України. Наш новостворений підрозділ МІПОЛ контролює, аналізує правопорушення іноземців, а також реагує на них. Цьогоріч ми направили 37 подань до Управління державної міграційної служби в Чернігівській області на заборону в’їзду іноземцям-порушникам. Ідеться про громадян, які мали майнові зобов’язання перед Україною на момент перетину кордону, але штрафи не сплатили. Їм загрожує заборона в’їзду на територію країни терміном на 3-5 років», — розказав начальник відділу міграційної поліції в Чернігівській області Антон Милосердов.

У 2020 році поліція Чернігівщини склала понад 5 тисяч адмінпротоколів на іноземців, за січень-березень 2021 року — вже 1037 протоколів.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

09.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова