Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Поліція Чернігівщини видворила за кордон іноземця, який незаконно перетнув російсько-український кордон

Поліція Чернігівщини видворила за кордон іноземця, який незаконно перетнув російсько-український кордон

Учора співробітники відділу міграційної поліції ГУНП в Чернігівській області зі співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань та Управлінням державної міграційної служби області видворили з України 36-річного раніше судимого чоловіка.

11 лютого поліцейські та співробітники СБУ виявили цього громадянина на привокзальній площі у місті Харкові. Виявилося, що чоловік проник з Російської Федерації до України в обхід державного пункту пропуску.

Поліція склала на чоловіка адміністративний протокол за частиною 1 статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України. Таке правопорушення карається штрафом до 5100 гривень.

Дзержинський районний суд міста Харкова 16 лютого ухвалив рішення помістити порушника до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців, які незаконно перебувають на території України.

Учора через пункт пропуску «Сеньківка» поліцейські разом з міграційною службою видворили чоловіка до Російської Федерації. Правопорушнику тепер заборонений в’їзд до України строком на 5 років.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

поліції Чернігівської області

20.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова