Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Поліція Чернігівщині розслідуватиме напади на пасажирські автобуси

Поліція Чернігівщині розслідуватиме напади на пасажирські автобуси

Начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимир Нідзельський організував нараду за участю підрозділів, що займаються розслідуванням фактів нападів на автобуси одного з перевізників.

На оперативній нараді, що відбулася сьогодні у главку поліції Чернігівщини, керівництво, працівники слідчого та кримінального блоків напрацювали спільний план дій і розробили стратегію, що допоможуть встановити осіб, які пошкодили автобуси.

Керівник поліції Чернігівщини Володимир Нідзельський наголосив на необхідності повної взаємодії всіх структур, що задіяні до розслідування кримінальногопровадження.

2 жовтня, 10 та 18 листопада на території Чернігівської області невідомі особи пошкодили рейсові автобуси.  Всі три транспортні засоби належать одному перевізнику. Ці інциденти викликали значний резонанс у суспільстві.

Крім того, 18 листопада стався ще один напад на автобус того ж перевізника у Київській області з автошляху з Києва до Чернігова. У всіх випадках автобуси зазнали механічних пошкоджень, люди не постраждали.

Поліція Чернігівської області розслідує всі обставини інцидентів у рамках кримінального провадження, що відкрите за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

поліції Чернігівської області

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

20.11.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова