Місто і регіон

Поліція Чернігівщини направила до суду справу работоргівців

Поліція Чернігівщини направила до суду справу работоргівців

Поліція скерувала до суду чотири кримінальні провадження, відкриті за статтею «торгівля людьми».

Група чоловіків, яка планувала продати дівчат у сексуальне рабство, була затримана минулого року при спробі перетину державного кордону. Це стало можливим завдяки співпраці поліції, прокуратури та прикордонної служби. В їх автомобілі знаходилися потерпілі дівчата.

Работоргівці задурювали українкам голови обіцянками райдужного заможного життя у Німеччині із зарплатнею в 4 тисячі євро. Чернігівські організатори взяли на себе вербування та переміщення дівчат за кордон, де їх продавали в сексуальне рабство.

Поліція Чернігівщини направила до суду справу работоргівців

В ході розслідування оперативники встановили ще одного учасника групи, який займався вербуванням дівчат – громадянина України, а також двох замовників живого товару в Німеччині – директора і власника нічного клубу.

Поліція направить в Німеччину міжнародне доручення для притягнення до кримінальної відповідальності причетних до злочину осіб.

За торгівлю людьми чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Більше інформації у публікації «Поліція Чернігівщини за сприяння прикордонників затримала на кордоні групу работоргівців».

Сектор комунікації

поліції Чернігівської області

Джерело: mynizhyn.com